Skontaktuj się z nami

  • Forteczna 2, 18-421 Piątnica
  • Robert Przerwa, (48) 513 418 494
  • Damian Tonowicz, (48) 782 289 704
  • Łukasz Kurpiewski, (48) 796 103 956
  • kontakt@vesper.org.pl

Masz pytania? Chcesz dołączyć? Złożyć ofertę współpracy? Napisz do nas poprzez poniższy formularz!

CZęsto zadawane pytania

Airsoft jest alternatywą w stosunku do droższego i przez to nieosiągalnego dla wielu osób paintballu. Zabawę można zacząć już od blisko 100 zł. Repliki mają realistyczny wygląd, a uczestnicy rozgrywek airsoftowych przykładają dużą wagę do ubioru i wyposażenia, co tworzy dodatkowy klimat.

Stawiany jest tutaj jednak znacznie większy nacisk na realizm podczas zabawy. Dla jednych jest pasją i sposobem na życie sam w sobie, dla innych jedynie półśrodkiem do podnoszenia kwalifikacji w szerszej działalności paramilitarnej.

Bronie są wiernymi replikami broni palnych w skali 1:1, strzelającymi plastikowymi kulkami o średnicy 6mm. Zabawa z wykorzystaniem tych replik przyjęła nazwę – airsoft.

Ustalono, że dolny limit wiekowy wynosi 16 lat za zgodą rodziców. Choć zdarzają się młodsi gracze, ale tylko pod stałą kontrolą dorosłego opiekuna. Na oficjalnych imprezach należy mieć skończone 16 lat.

Airsoft z reguły jest bezpiecznym sportem, bo tak należy traktować tą formę rekreacji. Jeżeli stosujemy podstawowe formy bezpieczeństwa, ochronę ciała w znacznym stopniu minimalizujemy ryzyko wypadku. Bądzmy ostrożni na nieznanym terenie. Przede wszystkim grajmy z ludżmi odpowiedzialnymi, a nasze rozgrywki będą fascynujące i bezpieczne.

Close Menu